Blog společnosti ELITE CZECHIA
03 říj

založení s.r.o. správná cesta k cíliZaložení obchodní společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) je složitý souhrn řady na sebe navazujících kroků, který vyžaduje velmi dobrou znalost této problematiky. Např. znalost příslušných právních předpisů a legislativy, zvyklostí a dalších okolností potřebných pro úspěšný zápis do Obchodního rejstříku.

Naše společnost garantuje kompletní servis v podobě založení zcela nové obchodní společnosti na míru potřeb klienta (založení společnosti na klíč). To znamená, že s klientem probereme všechny jeho představy a požadavky a následně mu založíme společnost podle jeho přání bez toho, aby klient trávil mnoho času studiem souvisejících zákonů, bez zatěžování zdlouhavým vyřizováním potřebných dokumentů na úřadech.

03 říj

Založení akciové společnosti (a.s.) je složitý souhrn řady na sebe navazujících kroků, který vyžaduje velmi dobrou znalost této problematiky. Např. znalost příslušných právních předpisů a legislativy, zvyklostí a dalších okolností potřebných pro úspěšný zápis do Obchodního rejstříku.

Naše společnost garantuje kompletní servis v podobě založení zcela nové obchodní společnosti na míru (založení společnosti na klíč). To znamená, že s klientem projednáme všechny jeho požadavky a založíme mu společnost podle jeho přání bez toho, aby klient trávil mnoho času studiem souvisejících zákonů, bez zatěžování zdlouhavým vyřizováním potřebných dokumentů na úřadech.

25 zář


Poskytování sídla firmy v Praze ať již formou virtuální kanceláře, krátkodobým či dlouhodobým nájmem kancelářských prostor je v dnešní době velmi rozšířený a velmi oblíbený způsob, jak výrazně snížit náklady své firmy, jak získat kontaktní adresu a sídlo firmy v atraktivních lokalitách Prahy.

Pro řadu podnikatelů především z menších měst a vesnic je získání sídla firmy v Praze velmi zásadní z mnoha důvodů. Těmi jsou především mnohem vyšší prestiž vašeho podnikání, mnohem nižší frekvence kontrol úřadů díky níž ušetříte mnoho času, získání anonymity, takže Vám kdekdo "nevidí do talíře" dále možnost sídla společnosti mimo vaše obydlí, dále ...

Kontakt

 • ELITE CZECHIA účetní a daňová kancelář, s.r.o.
   
   
   
 • Londýnská 730 / 59
   
   
   
 • 120 00 Praha 2 - Vinohrady
   
   
   
 • Telefon.: 773 56 11 00

KDY NÁS ZASTIHNETE

Jsme Vám k dispozici po předchozí dohodě od Pondělí do Pátku od 8:30 do 18:00 hodin.